Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. PŘÍPRAVKY PRO DŮM A ZAHRADU
  3. BAKTERIE DO JEZÍREK
  4. Bacti JR - Bakterie do jezírka 0,5kg - Výhodné balení 3 ks za 1679,-Kč + DOPRAVNÉ ZDARMA

Bacti JR - Bakterie do jezírka 0,5kg - Výhodné balení 3 ks za 1679,-Kč + DOPRAVNÉ ZDARMA

  • Akce
  • Doprava ZDARMA

Pro čisté zahradní jezírko bez řas

Bacti JR - 0,5kg Bakterie do jezírka Výhodné balení 3 ks za 1679,-Kč   PŘÍRODNÍ BIO-AKTIVNÍ VÝROBEK PRO DLOUHODOBĚ ČISTÉ ZAHRADNÍ JEZÍRKO A ČISTÝ ZAHR... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
1 679 Kč
1 388 Kč
bez DPH
balení
Číslo produktu:012
EAN kód:8594162560202
Kompletní specifikace

Bacti JR - 0,5kg

Bakterie do jezírka

Výhodné balení 3 ks za 1679,-Kč

 

PŘÍRODNÍ BIO-AKTIVNÍ VÝROBEK PRO DLOUHODOBĚ ČISTÉ ZAHRADNÍ JEZÍRKO A ČISTÝ ZAHRADNÍ RYBNÍČEK

 

Jedno balení Bacti JR 0,5kg ošetří jezírko o rozloze do 15 m2

Výsledkem působení přípravku  Bacti JR je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci. Výsledkem používání je odstranění hnědé vody, odstranění kalné vody. Výrobek obsahuje vysoce mobilní přírodní bakterie s pozitivní chemotaxou. Bakterie umí rozpoznat typ chemického odpadu a plavat k němu, protože se tímto odpadem živí a tím udržují čistou vodu. Účinností přípravku dochází k výraznému snížení fosforu a chlorofylu A v zahradním jezírku a rybníčku. Dochází k likvidaci řas a sinic tím, že bakterie spotřebují látky podporující růst řas a sinic. Jezírko a rybníček jsou bez fosfátů. Dochází k odstranění hnědé vody, zakalené vody a celkového zakalení ve vodním sloupci. Zvyšuje se obsah kyslíku, což ocení obyvatelé vašeho jezírka převážně v letních měsících. Při pravidelné aplikaci přípravku BACTI JR (jezírko, rybníček) dochází k reprodukci bakterií, což má za následek nepřetržité čištění jezírka a rybníčku.

Jedno balení přípravku 0,5 kg obsahuje 1000 miliard bakterií - proto jsou naše výrobky velice účinné

Výrobek Bacti JR je dodáván v praktické plastové dóze se šroubovacím uzávěrem. Pod tímto uzávěrem se nachází plastové víčko, které zabraňuje vniknutí případné vlhkosti, která by přípravek mohla znehodnotit. Odměrka je součástí balení.

 

VÝHODY:

• během několika týdnů dochází k biologické rovnováze

• čisté a průzračné jezírko a rybníček

• výrazné snížení organických usazenin, zakalení dna i vodního sloupce

• významné snížení chlorofylu A,

• odstranění řas a fosforu

• odstranění sinic

• zvýšený obsah kyslíku v jezírku a rybníčku

• bezpečný přípravek pro živočichy (nelze jej předávkovat)

 

NÁVOD POUŽITÍ:

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru jedna odměrka : jeden litr vody, promíchejte a ihned vlijte zpátky do jezírka.

 

DÁVKOVÁNÍ:

1. a 2. týden dvě odměrky na 15m2 plochy rybníčku nebo jezírka. Následně každý týden jednu odměrku na 15m2 plochy rybníčku nebo jezírka.

 

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě. Přípravek nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí. Přípravek BACTI JR nesmí zmrznout.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Efekt v podobě biologické rovnováhy se dostaví po 4 - 6 týdnech dávkování výrobku BACTI JR. Teplotní rozmezí účinnosti je 5 - 25°C, rozmezí pH 5 - 10. Pro optimální účinek výrobku BACTI JR je důležité, aby jezírko nebo rybníček splňovaly předepsané pH a teplotu. Nutnost pravidelného dávkování. Při dávkování výrobku BACTI JR nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru.

 

AKČNÍ BALENÍ: 3 x 0,5 kg dóza (plná odměrka je cca 25gr. směsi)

 

ZÁRUKA: 24 měsíců

 

DOPORUČENÍ:

PRO JARNÍ NASTARTOVÁNÍ DOPORUČUJEME POUŽÍVAT STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍRKA--- BACTI JS ---

PRO ZAZIMOVÁNÍ DOPORUČUJEME POUŽÍVAT ZAZIMOVAČ JEZÍREK--- BACTI ZR ---

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz