Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
Domovní čistírny odpadních vod

Mnoho klientů, kteří mají u rodinného domku Domovní čistírnu odpadních vod, se potýká s problémem zápachu, který se nejdříve projeví v okolí Domovní ČOV a později se dostane potrubím až do domu.

Bakterie a enzymy, které přípravek obsahuje zásadně urychlí proces rozkladu. Organický materiál rozloží na vodu a oxid uhličitý, kdy oxid uhličitý samovolně vyvětrá do ovzduší a voda odtéká přepadem. Máme odzkoušeno, že usazeniny na stěnách i na dně, jako je například kávová sedlina"lógr",tuk a pod. se časem rozpustí. Každý instalatér vám potvrdí, že odstranit usazeniny "lógru" je pro něj noční můrou a na trhu neznám mnoho přípravků, které toto dokáží.

Znám spoustu majitelů domů, kteří i přes nemalou investici do kvalitních Domovních ČOV a pravidelnou údržbu, dříve nebo později začali mít problémy. Vyzkoušeli spoustu různých přípravků a výsledky byly někdy horší, někdy lepší, ale ne 100%.

Upřímně se mi nikdy nestalo, že by zákazník, který vyzkoušel přípravek Bacti CD, byl nespokojen.

Na čištění odpadů doporučuji použít přípravek Bacti SO popř. Bacti KD. Tyto přípravky nikterak neovlivňují a nesnižují účinnost přípravku Bacti DC. Zásadní chybou je použít na čištění odpadů čističe na bázi chloru nebo louhu, tyto přípravky zlikvidují bakteriální kulturu Domovní ČOVky a nějakou dobu trvá, než se tato bakteriální kultura tolik potřebná pro správný chod ČOVky obnoví.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz