Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. REFERENCE A RADY
  3. Rady a tipy
  4. Přípravek Bacti KD a Bacti TL
Přípravek Bacti KD a Bacti TL - kuchyňské dřezy a tukové lapoly

Zanášení a ucpávání sifonů a odpadů v kuchyních a vývařovnách, při přípravě vařených jídel je poměrně běžnou záležitostí. Postupné usazování nečistot, jako jsou zbytky jídel, mastnota a tuky, má za následek zhoršení odtoku, nebo jeho úplné ucpání a to často bývá doprovázeno nepříjemným zápachem. Bohužel si lidé neuvědomují, že například použitý olej ze smažení řízků, nebo kávová sedlina do kuchyňského odpadního potrubí nepatří.

Často kladená otázka zákazníků je, jaký je rozdíl mezi přípravkem na čištění sifonů a odpadů Bacti SO a přípravkem na čištění kuchyňských dřezů Bacti KD.

Přípravky na čištění kuchyňských dřezů Bacti KD a tukových lapačů Bacti TL májí posílenou složku bakterií a enzymů, které jsou určeny právě na likvidaci tuků. Přípravky Bacti KD a Bacti TL neošetří pouze sifon, ale vyčistí od usazenin kompletně celé odpadní potrubí i tukový lapač. Navíc, při pravidelném používání zabraňují tvorbě nových usazenin a oproti čističům na bázi kyselin a louhů, šetří odpadní potrubí i životní prostředí a také penězenky za havarijní vyčištění odpadu firmou.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz