Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
 1. Úvod
 2. PŘÍPRAVKY PRO DŮM A ZAHRADU
 3. BAKTERIE DO JEZÍREK
 4. BACTI JS - STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍRKA 0,5 kg

BACTI JS - STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍRKA 0,5 kg

Startovací bakterie do jezírek a rybníčků

BACTI JS - 0,5 kg STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍRKA   Bacti JS 0,5 kg ošetříte jezírko o rozloze 40 m2. Startovací bakterie pro zahradní jezírko nebo ryb... celý popis
Dostupnost
POSLEDNÍ KUS
649 Kč
536 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:505
EAN kód:8594162560431
Podobné produkty
 • Akce
BACTI JS - STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍREK 0,5kg - Balení 3 kusy za 1589,-Kč + DOPRAVNÉ ZDARMA
1 589 Kč
1 313 Kč bez DPH
1 589 Kč
1 313 Kč bez DPH
k dodání do 5 dnů
balení
Kompletní specifikace

BACTI JS - 0,5 kg

STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍRKA

 

Bacti JS 0,5 kg ošetříte jezírko o rozloze 40 m2.

Startovací bakterie pro zahradní jezírko nebo rybníček po zimě.

 

PODROBNÝ POPIS:

Výsledkem působení přípravku Bacti JS je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu po zimním období. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci. Výsledkem používání je odstranění hnědé vody, odstranění kalné vody. Výrobek obsahuje vysoce mobilní přírodní bakterie s pozitivní chemotaxou. Bakterie umí rozpoznat typ chemického odpadu a plavat k němu, protože se tímto odpadem živí a tím udržují čistou vodu. Při působení výrobku dochází k výraznému snížení fosforu a chlorofylu A v zahradním jezírku a rybníčku. Dochází k likvidaci řas a sinic tím, že bakterie spotřebují látky podporující růst řas a sinic. Jezírko a rybníček jsou bez fosfátů. Dochází k odstranění hnědé vody, zakalené vody a celkového zakalení ve vodním sloupci. Zvyšuje se obsah kyslíku a odstraňují sinice. Přípravek Bacti JS se aplikuje jednorázově po zimě, kdy teplota vody dosáhne 10°C a více. Následně doporučujeme pokračovat v dávkování přípravku Bacti JR nebo PTP Plus, jinak se biologický proces přeruší.

BAKTERIÁLNÍ SÍLA:

Při výrobě kvalitních a opravdu velmi účinných bakteriálních směsí je velmi důležitá bakteriální síla přípravku (neboli počet bakterií, který daný výrobek obsahuje). Čím vyšší obsah bakterií přípravek obsahuje, tím stoupá i jeho bakteriální síla. Z toho důvodu uvádíme u každého našeho přípravku počet bakterií! Deklarujeme tím, že naše přípravky obsahují velké množství bakterií, které pomáhají velmi účinně zlikvidovat zápach i organický odpad!

Jedno balení výrobku obsahuje 1000 miliard bakterií - proto jsou naše přípravky velice účinné

Výrobek Bacti JS je dodáván v praktické plastové dóze se šroubovacím uzávěrem. Pod tímto uzávěrem se nachází plastové víčko, které zabraňuje vniknutí případné vlhkosti, která by přípravek mohla znehodnotit. Odměrka je součástí balení.

 

VÝHODY:

 • nastartuje přírodní procesy po zimním období
 • během několika týdnů dochází k biologické rovnováze
 • zlikviduje organické usazeniny, zakalení dna i vodního sloupce
 • významné snížení chlorofylu A
 • odstraní řasy, sinice i fosfor
 • zprůchodní filtry
 • zvýší obsah kyslíku v jezírku a rybníčku
 • bezpečný přípravek pro rostliny i živočichy (nelze jej předávkovat)

 

NÁVOD POUŽITÍ:

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru 500 g přípravku : min. 5 litrům vody, promíchejte a polovinu ihned nalijte zpět do jezírka a druhou polovinu nalijte do filtru (pokud to není možné, aplikujte celou dávku do jezírka).

 

DÁVKOVÁNÍ:

Dávkujte jednorázově na jaře 500g balení pro 40 m2 vodní plochy jezírka nebo rybníčku při teplotě vody nad 5°C.

Následně doporučujeme pokračovat v dávkování přípravku Bacti JR nebo PTP Plus, jinak dojde k přerušení biologické rovnováhy.

 

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte v suchém prostředí při teplotě 5 až 25°C. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Efekt v podobě biologické rovnováhy se dostaví po 4 - 6 týdnech dávkování výrobku Bacti JS. Teplotní rozmezí účinnosti v jezírku je 5 - 25°C, rozmezí pH 6,5 - 9. Pro optimální účinek výrobku BACTI JS je důležité, aby jezírko nebo rybníček splňovaly předepsané pH a teplotu. Nutnost pravidelného dávkování přípravku Bacti JR nebo PTP Plus. Při dávkování výrobku Bacti JS nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru, vzduchovače nebo filtraci můžete nechat zapnuté, UV lampy musíte vypnout (škodí bakteriím a nejsou potřeba).

 

BALENÍ: 0,5 kg dóza (plná odměrka je cca 25gr. směsi)

ZÁRUKA:12 měsíců od otevření

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz