Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. PŘÍPRAVKY PRO DŮM A ZAHRADU
  3. BAKTERIE DO JEZÍREK
  4. Bacti ZR - ZAZIMOVAČ JEZÍREK A RYBNÍČKŮ 0,5kg

Bacti ZR - ZAZIMOVAČ JEZÍREK A RYBNÍČKŮ 0,5kg

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

Bakterie do jezírek a rybníčků. Přírodní bakterie pro zazimování Vašeho jezírka nebo rybníčku při nízkých teplotách.

BACTI ZR - 0,5 kg ZAZIMOVAČ JEZÍREK A RYBNÍČKŮ    PŘÍRODNÍ BAKTERIÁLNÍ VÝROBEK PRO ZAZIMOVÁNÍ VAŠEHO JEZÍRKA NEBO RYBNÍČKU PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH Výsl... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
639 Kč
528 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:015
EAN kód:8594162560387
Balení:500g
Kompletní specifikace

BACTI ZR - 0,5 kg

ZAZIMOVAČ JEZÍREK A RYBNÍČKŮ 

 

PŘÍRODNÍ BAKTERIÁLNÍ VÝROBEK PRO ZAZIMOVÁNÍ VAŠEHO JEZÍRKA NEBO RYBNÍČKU PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

Výsledkem působení přípravku je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci. Výsledkem použití je odstranění hnědé vody, odstranění kalné vody. Udrží během zimy jezírko nebo rybníček čistý. Výrobek obsahuje vysoce mobilní přírodní bakterie s pozitivní chemotaxou. Bakterie umí rozpoznat typ chemického odpadu a plavat k němu, protože se tímto odpadem živí a tím udržují čistou vodu. Při působení výrobku dochází k výraznému snížení fosforu a chlorofylu A v zahradním jezírku a rybníčku. Dochází k likvidaci řas a sinic tím, že bakterie spotřebují látky podporující růst řas a sinic. Jezírko a rybníček jsou bez fosfátů. Dochází k odstranění hnědé vody, zakalené vody a celkového zakalení ve vodním sloupci. Zvyšuje se obsah kyslíku a odstraňuje sinice. Na jaře doporučujeme pokračovat aplikací přípravku Bacti JR (jezírko, rybníček).

Jedno balení přípravku 0,5 kg obsahuje 1000 miliard bakterií - proto jsou naše výrobky velice účinné

Výrobek Bacti ZR je dodáván v praktické plastové dóze se šroubovacím uzávěrem. Pod tímto uzávěrem se nachází plastové víčko, které zabraňuje vniknutí případné vlhkosti, která by přípravek mohla znehodnotit. Odměrka je součástí balení.

VÝHODY:

• pro zimní ošetření Vašeho jezírka nebo rybníčku

• rozloží zbytky organického znečištění

• udržuje stálou hladinu kyslíku

• snižuje koncentraci plynů jako amonia či sirovodík

• jarní čištění je mnohem jednodušší

• během zimy je udržována biologická rovnováha

• bezpečný přípravek pro živočichy (nelze jej předávkovat)

NÁVOD POUŽITÍ:

Dávkujte jednorázově před zimou 500g balení na 25m2 vodní plochy. (případně dávkujte jedenkrát měsíčně pět odměrek od prosince do března)

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru 500 g balení : min. 5 litrům vody, promíchejte a ihned vlijte zpátky.

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě. Přípravek nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí. Přípravek BACTI ZR nesmí zmrznout.

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Efekt v podobě biologické rovnováhy se dostaví po 4 - 6 týdnech dávkování výrobku BACTI ZR. Teplotní rozmezí účinnosti je 1 - 25°C, rozmezí pH 5 - 10. Pro optimální účinek výrobku BACTI ZR je důležité, aby jezírko nebo rybníček splňovaly předepsané pH a teplotu. Při dávkování výrobku BACTI ZR nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru.

BALENÍ:0,5 kg dóza (plná odměrka je cca 25gr. směsi)

ZÁRUČNÍ DOBA:24 měsíců

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz