1. Úvod
  2. PŘÍPRAVKY PRO DŮM A ZAHRADU
  3. BAKTERIE DO JEZÍREK
  4. Bacti ZR - Zazimovač jezírek - 0,5kg

Bacti ZR - Zazimovač jezírek - 0,5kg

Bakterie do jezírek a rybníčků. Přírodní bakterie pro zazimování Vašeho jezírka nebo rybníčku při nízkých teplotách.

BACTI ZR - ZAZIMOVAČ JEZÍREK A RYBNÍČKŮ 0,5 kg PŘÍRODNÍ BAKTERIÁLNÍ VÝROBEK PRO ZAZIMOVÁNÍ VAŠEHO JEZÍRKA NEBO RYBNÍČKU PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH   Výsl... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
Běžná cena
699 Kč
619 Kč
512 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:015
EAN kód:8594162560387
Balení:500g
Kompletní specifikace

BACTI ZR - ZAZIMOVAČ JEZÍREK A RYBNÍČKŮ 0,5 kg

PŘÍRODNÍ BAKTERIÁLNÍ VÝROBEK PRO ZAZIMOVÁNÍ VAŠEHO JEZÍRKA NEBO RYBNÍČKU PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

 

Výsledkem působení přípravku je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci. Výsledkem použití je odstranění hnědé vody, odstranění kalné vody. Udrží během zimy jezírko nebo rybníček čistý. Výrobek obsahuje vysoce mobilní přírodní bakterie s pozitivní chemotaxou. Bakterie umí rozpoznat typ chemického odpadu a plavat k němu, protože se tímto odpadem živí a tím udržují čistou vodu. Při působení výrobku dochází k výraznému snížení fosforu a chlorofylu A v zahradním jezírku a rybníčku. Dochází k likvidaci řas a sinic tím, že bakterie spotřebují látky podporující růst řas a sinic. Jezírko a rybníček jsou bez fosfátů. Dochází k odstranění hnědé vody, zakalené vody a celkového zakalení ve vodním sloupci. Zvyšuje se obsah kyslíku a odstraňuje sinice. Na jaře doporučujeme pokračovat aplikací přípravku --- Bacti JR --- (jezírko, rybníček).

Jedno balení přípravku 0,5 kg obsahuje 1000 miliard bakterií - proto jsou naše výrobky velice účinné

Výrobek Bacti ZR je dodáván v praktické plastové dóze se šroubovacím uzávěrem. Pod tímto uzávěrem se nachází plastové víčko, které zabraňuje vniknutí případné vlhkosti, která by přípravek mohla znehodnotit. Odměrka je součástí balení.

VÝHODY:

•pro zimní ošetření Vašeho jezírka nebo rybníčku

•rozloží zbytky organického znečištění

•udržuje stálou hladinu kyslíku

•snižuje koncentraci plynů jako amonia či sirovodík

•jarní čištění je mnohem jednodušší

•během zimy je udržována biologická rovnováha

•bezpečný přípravek pro živočichy (nelze jej předávkovat)

NÁVOD POUŽITÍ:

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru 500 g balení : min. 5 litrům vody, promíchejte a ihned vlijte zpátky.

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě. Přípravek nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí. Přípravek BACTI ZR nesmí zmrznout.

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Efekt v podobě biologické rovnováhy se dostaví po 4 - 6 týdnech dávkování výrobku BACTI ZR. Teplotní rozmezí účinnosti je 1 - 25°C, rozmezí pH 5 - 10. Pro optimální účinek výrobku BACTI JR je důležité, aby jezírko nebo rybníček splňovaly předepsané pH a teplotu. Při dávkování výrobku BACTI ZR nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru.

Balení: 0,5 kg dóza (plná odměrka je cca 25gr. směsi)

Záruka: 24 měsíců

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.