Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)

FEEL ECO Leštidlo do myčky - 450ml

FEEL ECO Leštidlo do myčky - 450ml Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Leštidlo jemně oplachuje nádo... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
99 Kč
82 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:538
EAN kód:8594005477995
Kompletní specifikace

FEEL ECO Leštidlo do myčky - 450ml


Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Leštidlo jemně oplachuje nádobí a odstraňuje zbylé kapky.

  • Vyrobeno jen z přírodních složek
  • Zabraňuje vzniku skvrn na nádobí
  • Nádobí beze šmouh
  • Vhodné do ČOV
  • Snadno biologicky rozložitelné

 

 

Způsob použití:

Leštidlo je vhodné do všech typů automatických myček nádobí. Doporučujeme použít v kombinaci s dalšími výrobky Feel Eco prášek do myčky a Feel Eco Sůl do myčky. Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte.

 

Složení:

Základními složkami je kyselina citronová, líh a aktivní látky z přírodních olejů a cukrů. Z nádobí smyje zbylé kapky a rychle usychá.

 

Varování:

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ obličejový štít. P305+P251+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

 

Obal:

lahev HDPE (plně recyklovatelný obal)

 

Bezpečnostní list:

Bezpečnostní list - Feel Eco prášek do myčky

 

Balení: 450ml

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz