Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)

Bacti DC - Bakterie do ČOV 0,5 kg

Bio-přípravek, který vyřeší problém se zápachem a s usazeninami v ČOVce

Bacti DC - 0,5kg Bakterie do ČOV   PŘÍRODNÍ BAKTERIE A ENZYMY PRO BEZPROBLÉMOVÝ CHOD DOMOVNÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD   Balení obsahuje 400 miliard bakt... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
237 Kč
196 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:001
EAN kód:8594162560103
Kompletní specifikace

Bacti DC - 0,5kg

Bakterie do ČOV

 

PŘÍRODNÍ BAKTERIE A ENZYMY PRO BEZPROBLÉMOVÝ CHOD DOMOVNÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD

 

Balení obsahuje 400 miliard bakterií

Přípravek Bacti DC urychlí rozklad organických nečistot, tím zefektivní chod domovní čističky ČOV a odstraní tvorbu nepříjemných pachů. Spolehlivě odstraní zbytkový kal, zbytky jídel, usazeniny tuků, kávovou sedlinu(lógr), tím předchází ucpávání jednotlivých komor a zajišťuje tak bezproblémový chod ČOVky.

Výrobek Bacti DC je dodáván v praktické plastové dóze se šroubovacím uzávěrem. Pod tímto uzávěrem se nachází plastové víčko, které zabraňuje vniknutí případné vlhkosti, která by přípravek mohla znehodnotit. Odměrka je součástí balení.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Přípravek aktivujte následovně: Do 3 litrů vlažné vody nasypte plnou odměrku přípravku, promíchejte a ponechte 45 minut aktivovat. Po 45 minutách nalejte do WC a spláchněte, aby se přípravek dostal až do čistírny odpadních vod.

DOPORUČENÍ:

Dávkovat doporučujeme pravidelně, jinak se biologický proces přeruší. Přípravek nikdy neaplikujte do WC v suchém stavu, vždy musí být nejdříve aktivován. Při aktivaci nasypte výrobek vždy do vody, ne naopak. Doporučujeme výrazně omezit používání kyselin a louhů (např. Savo, Domestos, Krtek), které v čístírně likvidují bakteriální kulturu. Pokud je nezbytné tyto kyseliny a louhy použít, doporučujeme následující den nadávkovat přípravek Bacti DC do čističky, aby se bakteriální kultura co nejdříve obnovila.

SKLADOVÁNÍ:

Přípravek skladujte uzavřený na suchém místě při teplotě 5 - 20 oC

DÁVKOVÁNÍ:

První dávka pro RD se 4-6 obyvateli v prvním týdnu dávkování činí dvě odměrky. Následně jedenkrát týdně jednu odměrku na 4 – 6 obyvatel.

VYDATOST: 3 měsíce/0,5 kg dóza

 

BALENÍ: 0,5 kg dóza (plná odměrka je cca 25gr. směsi) odměrka je součástí balení.

ZÁRUČNÍ DOBA: 24 měsíců

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz