Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. GTS SPORZYM - NA SNÍŽENÍ VLHKOSTI PODESTÝLKY

GTS SPORZYM - NA SNÍŽENÍ VLHKOSTI PODESTÝLKY

SNIŽUJE VHLKOST PODESTÝLKY, TÍM PRODLUŽUJE JEJÍ ŽIVOTNOST A SNIŽUJE AMONIAK VE STÁJÍCH

GTS SPORZYM NA SNÍŽENÍ VLHKOSTI PODESTÝLKY   BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (podestýlka) Nový bakteriálně enzymatický přípravek do hluboký... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
1 199 Kč
991 Kč
bez DPH
litr
Číslo produktu:209
Kompletní specifikace

GTS SPORZYM

NA SNÍŽENÍ VLHKOSTI PODESTÝLKY

 

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (podestýlka)

Nový bakteriálně enzymatický přípravek do hlubokých podestýlek pro výrazné snížení vlhkosti a pro eliminování zápachu a emisí amoniaku v ovzduší. GTS SPORZYM je směs bakterií, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů, které se přirozeně vyskytují v podestýlce. Vzniká proces, při kterém se částečně zvyšuje teplota podestýlky a dochází k zásadní redukci vlhkosti v podestýlce. Ta zůstává mnohem sušší, čímž se značně snižuje spotřeba vstupní suroviny (sláma, seno, hobliny apod). Vzniká jemně hrudkovitá směs kompostového typu. Dalším důležitým prvkem je výrazné snížení emisí amoniaku v ovzduší.

 

VÝHODY:

• Prodloužení životnosti podestýlky až na pět turnusů.

• Snížení spotřeby slámy, sena, hoblin, pilin apod. až o padesát procent.

• Výrazné snížení emisí amoniaku a zápachu, prokazatelné omezení respiračních chorob.

• Podestýlka se svými vlastnostmi v podstatě stává kompostem.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před každou aplikací je nutno přípravek GTS SPORZYM naředit vlažnější vodou (do 30°C) v poměru 1 lt GTS SPORZYM : 9 lt vody.

Poté je roztok připraven k přímému použití. První dávku aplikujte 3. - 5. den (podestýlka přestáva šustit) po nastájení selat, telat nebo drůbeže, taktéž po nastlání nové podestýlky.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Prasata, telata, ovce, koně

Dávkování je uvedeno v naředěném stavu. 1 litr roztoku aplikujte rovnoměrně konví nebo postřikovačem na 2 m2. Doba působení jsou cca tři měsíce (jeden výkrmový cyklus u prasat). Další aplikaci provádějte podle stavu podestýlky, zhruba jedenkrát měsíčně. Zde již není nutná rovnoměrná aplikace. Pokud se začne vytvářet bahnité místo během zastájení, použijte ředění 1 lt GTS SPORZYM: 3 lt vody a jeden litr naředěného roztoku aplikujte na 2 m2.

 

SKLADOVÁNÍ:

Teplota při skladování: 5 - 25°C. Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí. PRVNÍ POMOC Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody (alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Používání dezinfekčních prostředků a louhů omezte na minimum.

Při přílišném zatížení podestýlky v bahnitém místě část vyvezte, zejména ke konci výkrmu.

BALENÍ: 1l

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz