Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. GTS PLUS - PRO ROZKLAD TUKŮ

GTS PLUS - PRO ROZKLAD TUKŮ

Odstaní tukové usazeniny v potrubí i v lapačích tuku

GTS PLUS PRO ROZKLAD TUKŮ   BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ROZKLAD PRO ROZKLAD TUKOVÝCH USAZENIN Nová bio-enzymatická směs pro likvidaci tuků, zkapalně... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
999 Kč
826 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:200
Kompletní specifikace

GTS PLUS

PRO ROZKLAD TUKŮ

 

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ROZKLAD PRO ROZKLAD TUKOVÝCH USAZENIN

Nová bio-enzymatická směs pro likvidaci tuků, zkapalnění odpadů, zprůchodnění ucpaného potrubí, omezení zápachu a optimální činnost tukových lapolů. Přípravek GTS PLUS je ekologicky bezpečný, netoxický, bakteriálně enzymatický produkt, určený pro likvidaci veškerých tukových usazenin, údržbu odpadního potrubí a pro optimální činnost tukových lapolů. Přípravek využívá přirozených živých přírodních bakterií a enzymů k odstranění tukových nánosů, čímž se při pravidelném používání zabraňuje zpomalování odtoku a usazování rostlinných či živočišných produktů. Přípravek je lidskému zdraví neškodný, nenarušuje vlastní odpadní potrubí jako je tomu v případě použití agresivních a vysoce korozních louhů a kyselin.

 

VÝHODY:

• účinný při nízkém pH (od 4,5)

• vynikající stravování tuků a jiných organických látek

• minimalizuje zápach

• odstraňuje nutnost čištění tukových lapolů a jímek

• likviduje tuk v kanalizačních potrubích, optimalizuje účinnost ČOV

• snižuje BSK, CHSK a NL (o 20-50%).

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před každou aplikací je nutno přípravek GTS PLUS aktivovat: rozmíchejte 1 kg GTS PLUS v 8-mi litrech vlažné vody (cca 32 - 35°C) a nechejte cca 30 minut odstát. Alespoň dvakrát promíchejte. Poté je směs připravena k přímému použití. K ředění nikdy nepoužívejte horkou vodu.

DÁVKOVÁNÍ:

Jímky: měsíčně min. 0,5 kg na 100 m3.

Průtokové systémy: denní průtok 100 m3 – třikrát týdně 0,7 kg (při větších průtocích se aplikované dávky snižují).

Odpadní potrubí:0,2 – 0,5 kg (podle průměru potrubí) denně do úplného vyčištění.

Ve všech případech je nutné první dávku minimálně ztrojnásobit z důvodu namnožení bakteriálních kultur. Dávkování je pouze orientační, pro každého zákazníka bude vypracováno konkrétní dávkování na jeho podmínky.

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě (teplota 5 – 20°C). Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice. Zabraňte přístupu dětí.

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně 0,5l vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody. Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Neaplikujte přípravek GTS PLUS na krustu nebo suchá místa. Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme aplikovat jednotlivé dávky v době nejmenšího průtoku vody systémem, aby bakterie měly co nejvíce času na účinek, tj večer. Pravidelným dávkováním eliminujete potřebu nákladných instalatérských služeb, potrubní systémy zůstávají čisté a průchozí. Při dávkování přípravku GTS PLUS nepoužívejte současně dezinfekční prostředky.

ZÁRUČNÍ DOBA: 6 měsíců

BALENÍ: 1kg

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz