Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)

Bacti Live - KOBERCE A ČALOUNĚNÍ 1l

Bio-enzymatický přípravek na koberce a čalounění

Bacti Live - 1l KOBERCE A ČALOUNĚNÍ   BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK NA KOBERCE A ČALOUNĚNÍ Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro odstranění zápachu ... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
249 Kč
206 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:534
EAN kód:8594162560400
Kompletní specifikace

Bacti Live - 1l

KOBERCE A ČALOUNĚNÍ

 

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK NA KOBERCE A ČALOUNĚNÍ

Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro odstranění zápachu a čištění koberců nebo čalounění od organických zbytků. Přípravek BACTI LIVE je směs speciálních selektovaných přírodních bakterií produkující enzymy, které jsou pěstované pro svoji schopnost rychle a účinně rozkládat a stravovat organické odpady, protože jsou zdrojem zápachu. Součástí receptury přípravku BACTI LIVE je rychle působící neutralizační složka, která je v současné době předmětem patentového řízení. Tato složka účinně působí na redukci širokého spektra zápachů. Přípravek je ideální na čištění organických zbytků po moči, výkalech, zvratcích či potravin ze všech textilních povrchů, kde vykoná kompletní práci v jednom kroku – čistí, osvěžuje a likviduje zápach tím, že rozloží a stráví jeho zdroj.

 

VÝHODY:

• ideální na čištění koberců a čalounění v domácnostech při znečištění od domácích mazlíčků (moč, exkrementy)

• čistí a odstraňuje zápach v kotcích a jiných příbytcích domácích zvířat

• důkladně vyčistí čalounění v dopravních prostředcích po zbytkách potravin či zvratků

• přípravek BACTI LIVE díky bakteriální složce nejen vyčistí na povrchu, ale 100% rozloží a stráví celé organické znečištění

• po použití nezůstávají stopy, povrch zůstává stálobarevný, je možno použít I na porézní povrchy

• v kinech, divadlech, čekárnách, hotelech, restauracích, úřadech, sportovních zařízeních, nemocnicích apod. vyřeší věčné problémy s fleky, které zůstávají po návštěvnících od jídla a pití

Obsahuje 68 miliard bakterií v 1 l balení

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Z ošetřované plochy nejprve odstraňte mechanicky nebo hadrem co nejvíce nečistoty a poté problémové místo navlhčete vodou. Na vlhkou skvrnu naneste nejlépe rozprašovačem dostatečné množství bakteriálního přípravku a vkartáčujte jej do textilu. Místo by mělo být nasáklé, nikoli pouze vlhké na dotyk. Pokud je to možné, skvrnu ještě zakryjte hadrem (zvyšuje se účinnost a zkracuje doba čištění), který je též smočený přípravkem BACTI LIVE. Ošetřovaná plocha musí zůstat co nejdéle vlhká, ideální je 24 hodin. V případech extrémního znečištění lze postup opakovat.

 

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladnějším místě, teplota 5 – 20°C. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Chraňte před mrazem. Zabraňte přístupu dětí.

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody. Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Zároveň s přípravkem BACTI LIVE nepoužívejte jiné chemické prostředky. Pokud nemůžete dodržet aplikační dobu 24 hodin, problémové místo více navlhčete vodou i přípravkem.

 

ZÁRUČNÍ DOBA: 6 měsíců

BALENÍ: 1l

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz