Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. APD 900 4X - JÍMKY - KEJDA SKOTU

APD 900 4X - JÍMKY - KEJDA SKOTU

Likviduje krusty a usazeniny v jímkách a snižuje amoniak (zápach)

APD 900 4X JÍMKY - KEJDA SKOTU   Bakteriálně enzymatická směs pro zemědělství - jímky - kejda skotu Nová bakteriálně enzymatická směs pro homogenizac... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
1 899 Kč
1 569 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:204
Kompletní specifikace

APD 900 4X

JÍMKY - KEJDA SKOTU

 

Bakteriálně enzymatická směs pro zemědělství - jímky - kejda skotu

Nová bakteriálně enzymatická směs pro homogenizaci kejdy a likvidaci krust či usazenin v jímkách, výrazná redukce koncentrace amoniaku (zápachu). Přípravek APD 900 4X je směs bakteriálních kultur, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v odpadních jímkách, nádržích s kejdou apod. je rychlý a účinný rozklad organického znečištění (vedlejší produkty mj. kysličník uhličitý a voda – dochází ke zkapalnění organických odpadů) a výrazné omezení tvorby amoniaku (zápachu). U nádrží se postupně zvyšuje využitelný objem. Při pravidelném používání přípravku APD 900 4X dochází k nárůstu bakterií, což má za následek nepřetržité čištění systému.

 

VÝHODY:

• přípravek APD 900 4X je plně v souladu s požadavkem Goeteborského protokolu, splňuje BAT techniky

• je uznán jako snižující technologie pro zavedení Zásad správné zemědělské praxe a též pro zavedení Integrované prevence a omezování znečištění (IPPC)

• zabraňuje tvorbě pěny a usazování pevných organických látek v jímkách

• kejda zůstává homogenní, netvoří se krusty ani usazeniny

• snižuje koncentraci amoniaku v jímkách o 53 % (autorizované měření VÚZT Praha)

• odstraňuje nutnost promíchávání kejdy v nádržích a výrazně usnadňuje čerpání

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Přípravek musí být před použitím aktivován.

AKTIVACE:

rozmíchejte přípravek ve vlažnější vodě (cca 30°C) v poměru 1 kg přípravku na 8 litrů vody a nechejte 45 minut odstát. Poté je směs připravena k přímému použití. Nikdy nepoužívejte k aktivaci horkou vodu! Takto připravený roztok aplikujte do jímek přes malou přečerpávací jímku. Nepoužívejte formaldehydové nebo jiné desinfekční prostředky v době, kdy aplikujete přípravek APD 900 4X. Pokud se tak stalo, aplikujte bakteriální přípravek po uplynutí 24 – 48 hodin.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Prasata: měsíčně 150 gramů na 100 m3kejdy v jímkách

Skot: 200 gramů na 100 m3kejdy v jímkách - zpočátku je nutné dávkovat větší množství přípravku z důvodu namnožení bakteriálních kultur - pro každého zákazníka bude vypracováno konkrétní dávkování na jeho podmínky - v případě, že je v odpadních nádržích podestýlka, seno nebo krmivo, je třeba dávkovat více přípravku APD 900 4X Tam, kde je krusta vyšší než jeden metr, dávkování zdvojnásobte po dobu alespoň dvou měsíců.

 

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě. Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Neaplikujte přípravek přímo na suchou krustu nebo suchá místa. Pro ideální činnost bakterií je nutný dostatek vody. Upozorňujeme na nutnost pravidelného dávkování.

 

ZÁRUČNÍ DOBA: 6 měsíců

BALENÍ: 1kg

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz