Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)

BACTI AK - AKVÁRIA - 0,5kg

Bio přípravek pro čistou vodu v akváriu

BACTI AK - 0,5kg AKVÁRIA   BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO AKVÁRIA Nový bakteriálně enzymatický přípravek pro čistá a průzračná akvária. Přípravek BACTI... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
515 Kč
426 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:303
EAN kód:8594162560189
Kompletní specifikace

BACTI AK - 0,5kg

AKVÁRIA

 

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO AKVÁRIA

Nový bakteriálně enzymatický přípravek pro čistá a průzračná akvária. Přípravek BACTI AK je směs bakteriálních spór, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v akváriích je rozklad organických usazenin na dně i ve vodním sloupci pomocí vysoce mobilních přírodních nemodifikovaných aerobních bakterií a fakultativních anaerobních bakterií s pozitivní chemotaxou (mohou rozpoznat typ chemického odpadu a plavat k němu). Zároveň dochází k výraznému pročištění vodního sloupce. Současně dochází k nárustu obsahu rozpuštěného kyslíku. Při pravidelném používání přípravku BACTI AK je zaručena vysoká reprodukce bakterií, což má za následek nepřetržité čištění akvárií.

VÝHODY:

  • během několika dnů dochází k biologické rovnováze
  • čistá a průzračná akvária včetně skel (výrazné prodloužení doby nutné pro čištění akvária)
  • odstranění organických usazenin, zakalení dna i vodního sloupce
  • průzračný vodní sloupec
  • mnohem menší zanášení filtrů
  • bezpečný přípravek pro živočichy I rostliny (nelze jej předávkovat)

NÁVOD K POUŽITÍ:

Výrobek BACTI AK aplikujte v doporučeném množství přímo do akvária na několik míst.

DÁVKOVÁNÍ:

Pro akvárium o velikosti 400 litrů dávkujte pravidelně jedenkrát týdně půl odměrky, startovací dávka je jedna odměrka pro 400 litrů vody.

VYDATNOST:

Ošetří 400 litrů vody v akváriu po dobu 7 měsíců.

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě. Přípravek nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí. Výrobek BACTI AK nesmí zmrznout.

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Před prvním dávkováním je jednoznačně lepší akvárium vyčistit, není to ovšem podmínkou. Nutnost pravidelného dávkování, jinak se biologický proces přeruší. Při dávkování výrobku BACTI AK nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru.

ZÁRUČNÍ DOBA: Spotřebujte do 12 měsíců od otevření.

BALENÍ: dóza 0,5 kg

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz