Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. HCT PLUS - NA ROPNÉ LÁTKY

HCT PLUS - NA ROPNÉ LÁTKY

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK NA ROPNÉ LÁTKY

HCT PLUS NA ROPNÉ LÁTKY   BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK NA ROPNÉ LÁTKY Nový bio-enzymatický přípravek pro rozklad a likvidaci ropných uhlovodíků. Příprav... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
1 999 Kč
1 652 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:215
Kompletní specifikace

HCT PLUS

NA ROPNÉ LÁTKY

 

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK NA ROPNÉ LÁTKY

Nový bio-enzymatický přípravek pro rozklad a likvidaci ropných uhlovodíků. Přípravek HCT PLUS je směs bakteriálních spór, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v jímkách, lapolech, nádržích apod. s obsahem ropných látek je rychlý a účinný rozklad ropných uhlovodíků i organického znečištění pomocí vysoce mobilních přírodních nemodifikovaných aerobních bakterií a fakultativních anaerobních bakterií s pozitivní chemotaxou (mohou rozpoznat typ chemického odpadu a plavat k němu). Každý kmen v přípravku HCT PLUS byl vybrán pro práci v různých podmínkách a pro nejúplnější strávení ropných produktů a vedlejších produktů při degradaci ropy. Při pravidelném používání přípravku HCT PLUS dochází k reprodukci bakterií, což má za následek nepřetržité čištění systému.

 

VÝHODY:

• rychlé odstranění ropných látek z jímek, nádrží, lapolů apod.

• průběžné čištění průtokových systémů od ropných uhlovodíků

• likvidace ostatních pevných i rozpuštěných organických látek

• čištění kontaminované půdy ropnými látkami

• odstraňování benzínu, nafty, oleje, vazelin, benzenu, toluenu, xylenu, ethylbenzenu aj. z vodních ploch

• výrazné snížení finančních nákladů na likvidaci ropných uhlovodíků

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Přípravek musí být před použitím aktivován.

AKTIVACE:

Balení obsahuje dvě složky. Tyto dvě složky současně rozmíchejte ve vlažnější vodě (cca 30°C) v poměru 1 kg přípravku na 8 litrů vody a nechejte 60 minut odstát, během kterých směs několikrát promícháte. Nikdy nepoužívejte k aktivaci horkou vodu! Takto připravený bakteriální roztok nalijte do kontaminovaných míst, která chcete čistit. Degradace ropných uhlovodíků vyžaduje kontakt bakteriálních kmenů na rozhraní voda olej. Z toho důvodu je nezbytné zajistit promíchávání či provzdušňování v nádržích.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Jímky: cca 1 kg HCT PLUS na 10 m3 objemu nádrže na dobu dvou týdnů. V případě, že doba zdržení je menší než pět dnů, dávka se aplikuje najednou. Při delší době zdržení se dávka aplikuje postupně, ze začátku více, postupně se aplikační dávky snižují.

Kontaminovaná zemina: cca 1 kg HCT PLUS na 10 m3zeminy na dobu dvou týdnů. Tu je zapotřebí udržovat mokrou, aby se biodegradační proces nastartoval a posléze nepřerušoval. Dávkování je pouze orientační, pro každého zákazníka bude vypracováno konkrétní dávkování na jeho podmínky.

 

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě. Přípravek nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Pro optimální účinek přípravku je důležité, aby ošetřovaný systém měl pH 7 nebo se této hodnotě pokud možno co nejvíce přibližoval. Pro ideální činnost bakterií je potřebný dostatek vody. Nutnost pravidelného dávkování. Při dávkování přípravku HCT PLUS nepoužívejte současně dezinfekční prostředky.

 

ZÁRUČNÍ DOBA: 6 měsíců

BALENÍ: 1kg

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz