Akce, při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
 1. Úvod
 2. PŘÍPRAVKY PRO DŮM A ZAHRADU
 3. BAKTERIE DO JEZÍREK
 4. Bacti LB - LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK 100g

Bacti LB - LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK 100g

Bacti LB - 100g LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK   Přírodní laktobakterie zajišťující výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 20 m2).   ... celý popis
Dostupnost
POSLEDNÍ KUS
212 Kč
175 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:520
EAN kód:8594162560462
Kompletní specifikace

Bacti LB - 100g

LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK

 

Přírodní laktobakterie zajišťující výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 20 m2).

 

PODROBNÝ POPIS:

Přípravek Bacti LB je směs fakultativně anaerobních bakterií, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Tyto bakterie jsou běžně přítomné v různých prostředích, např. v trávící soustavě ryb či jiných vodních živočichů. Výsledkem působení přípravku Bacti LB v jezerech a rybnících je výrazně lepší odolnost ryb proti infekčním onemocněním, které způsobují viry, plísně nebo řasy. Při pravidelném používání přípravku Bacti LB dochází k reprodukci bakterií, což má velmi dobrý vliv na zdravé a chutné ryby. Geneticky neupravené bakteriální kultury byly vybrány pro optimální produkci enzymů, zajišťujících účinné štěpení proteinů, uhlohydrátů, celulózy a tuků. V důsledku toho dochází k efektivnějšímu zužitkování krmiva, vyšším přírustkům živé váhy a nižšímu množství odpadu v chovných jezírkách a rybnících, což má za následek vyšší čistotu vody a vyšší hladinu kyslíku. Laktobakterie v podstatě kolonizují střeva, podporují trávení a výrazně napomáhají prevenci před napadením patogeny.

 

BAKTERIÁLNÍ SÍLA:

Při výrobě kvalitních a opravdu velmi účinných bakteriálních směsí je velmi důležitá bakteriální síla přípravku (neboli počet bakterií, který daný výrobek obsahuje). Čím vyšší obsah bakterií přípravek obsahuje, tím stoupá i jeho bakteriální síla. Z toho důvodu uvádíme u každého našeho přípravku počet bakterií ! Deklarujeme tím, že naše přípravky obsahují velké množství bakterií, které pomáhají velmi účinně zlikvidovat zápach i organický odpad!

Jedno balení výrobku 100 g obsahuje 400 miliard bakterií - proto jsou naše přípravky velice účinné

 

VÝHODY:

 • léčí ryby od infekčních onemocnění - okamžité potlačení a likvidace infekčních i neinfekčních onemocnění, které způsobují viry, plísně a řasy
 • zabraňují výskytu jarních virémií - výrazné omezení výskytu jarních virémií kaprovitých ryb
 • prevence před napadení patogeny - zvyšuje obranyschopnost
 • potlačuje výskyt metabolických poruch - laktobakterie zabraňují výskytu metabolických poruch u ryb
 • podporuje správný trávící cyklus - laktobakterie v podstatě kolonizují střeva, podporují trávení a výrazně napomáhají prevenci před napadením patogeny
 • zajišťuje důležitou životosprávu ryb
 • nedochází ke škodám kvůli použití nevhodného krmiva
 • nevznikají stresové situace v důsledku menšího množství kyslíku ve vodě

 

NÁVOD POUŽITÍ:

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru 4 odměrky : min. 4 litry vody, promíchejte a ihned vlijte zpátky. Přípravek můžete též nasypat přímo na vodní hladinu na několik míst jezírka nebo rybníčku.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Jedenkrát měsíčně 10 gramů na 10 m2 vodní plochy. Přípravek dávkujte celoročně.

 

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte v suchém prostředí při teplotě 5 až 30°C. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody (alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Zlepšení zdravotního stavu ryb se projeví již po 2 týdnech. Teplotní rozmezí účinnosti v jezírku je 2 - 30°C, rozmezí pH 6,5 - 9. Pro optimální účinek výrobku BACTI LB je důležité, aby jezírko nebo rybníček splňovaly předepsané pH a teplotu. Nutnost pravidelného dávkování. Při dávkování výrobku Bacti LB nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru. Vzduchovače nebo filtraci můžete nechat zapnuté. UV lampy musíte vypnout (škodí bakteriím a nejsou potřeba).

 

BALENÍ: 100 g dóza.

ZÁRUKA:12 měsíců od otevření.

Zboží zařazeno v kategoriích
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz