1. Úvod
 2. EKOLOGICKÁ DROGERIE
 3. PRO DĚTI A KOJENCE
 4. Prací přípravky
 5. FEEL ECO Odstraňovač skvrn BABY - 200ml

FEEL ECO Odstraňovač skvrn BABY - 200ml

FEEL ECO Odstraňovač skvrn BABY - 200ml Dermatologicky testovaný prostředek na bílé i barevné prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožko... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
99 Kč
82 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:588
Kompletní specifikace

FEEL ECO Odstraňovač skvrn BABY - 200ml


Dermatologicky testovaný prostředek na bílé i barevné prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožkou. Účinný na odstraňování skvrn od potravin, kosmetiky, bláta i trávy. Obal s praktickým rozprašovačem pro přímou aplikaci na skvrnu a blízké okolí.

 

 

 • Dermatologicky testováno
 • Vhodný pro prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožkou
 • Vhodný pro bílé i barevné prádlo
 • Účinný na skvrny od potravin, mastnoty, kosmetiky, bláta i trávy
 • Bez parfemace, alergenů a konzervantů
 • Všechny povrchové aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné

 

Způsob použití:

Aplikujte odstraňovač v dostatečném množství několika stisky rozprašovače na skvrnu a blízké okolí. Ošetřenou skvrnu můžete vhodným kastáčkem napěnit z obou stran, nechat působit a dát ji vyprat bězným způsobem.

 

 

 

Složení:

Základ aktivních látek z rostlinných olejů (řepkový a kokosový) a cukrů je doplněný mýdlem a s ohledem na odolnost skvrn na  dětském prádle i speciální dávkou enzymů. Díky rozprašovači můžete odstraňovač skvrn snadno aplikovat přímo na skvrnu. Bez barviv, konzervantů a parfemace.

Konzervanty, parfemaci ani alergeny v Odstraňovači skvrn pro děti nenajdete.

 

5 % nebo více, avšak méně než 15 %:

Aniontové povrchově aktivní látky

 • Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

Neiontové povrchově aktivní látky

 • Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

méně než 5 %:

Enzymy

 • Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.

Mýdlo

 • Mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů, u práškových z živočišných tuků.

 

Varování

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v suchu a temnu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

 

Obal:

lahev HDPE

 

Bezpečnostní list:

Bezpečnostní list FEEL ECO odstraňovač skvrn BABY 

 

Balení: 200ml

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.