Akce, při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.

FEEL ECO Odstraňovač skvrn 900g

Vysoce účinný při odstraňování skrvn a nečistot.

FEEL ECO Odstraňovač skvrn 900g S nízkým dávkováním 25 g dosáhnete vysoké účinnosti u skvrn i nečistot. Můžete kombinovat s pracím práškem i pracím g... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
131 Kč
108 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:562
EAN kód:8594005477599
Kompletní specifikace

FEEL ECO Odstraňovač skvrn 900g


S nízkým dávkováním 25 g dosáhnete vysoké účinnosti u skvrn i nečistot. Můžete kombinovat s pracím práškem i pracím gelem. Ekonomický, ekologický, výkonný.

  • Skvělá účinnost při nízkém dávkování
  • S lehkostí odstraňuje mastné skvrny
  • Podporuje bělení, brání zešednutí a zežloutnutí bílého prádla
  • Vedle běžných nečistot si poradí i se skvrnami od omáček, čaje, kávy, vína nebo krve

 

Jak používat, doporučené dávkování:

Pro běžně znečistěné tkaniny přidejte 25g odstraňovače skvrn k Vašemu běžnému pracímu prostředku. Pro odolné skvrny doporučujeme použít dávku 50g.

Na vysoce znečištěné prádlo a zaschlé skvrny smíchejte odstraňovač s vodou v poměru 1:3, vzniklou směs nalijte na skvrnu a nechte několik minut působit. Poté prádlo vyperte v pračce.

 

Ruční namáčení:

30g odstraňovače skvrn rozpusťte ve 4 litrech teplé vody (40°C) Do vzniklé lázně prádlo namočte.

V případě bílého prádla nechte namáčet maximálně 6 hodin, barevné prádlo namáčejte maximálně 1 hodinu. Nakonec doporučujeme prádlo vyprat nebo důkladně vymáchat.

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Ruční mytí nádobí:

Mycí účinek je možno zlepšit přidáním 1 polévkové lžíce odstraňovače skvrn.

 

Mytí nádobí v myčce:

Přidejte 1/2 polévkové lžíce odstraňovače skvrn do mycího cyklu myčky k odstranění odolných skvrn, např. čaje a kávy.

 

Složení:

Ekologicky nezávadný prekarbonát sodný doplněný aktivátorem bělení, aktivními látkami z kokosového a řepkového oleje a enzymy, bělí a účinně odstraňuje skvrny.

 

30% a více

Bělící činidla na bázi kyslíku

  • Používáme ekologicky nezávadný perkarbonát sodný, který dokonale vybělí pomocí sody a peroxidu. Je vhodný i pro děti a alergiky, neobsahuje chlor ani optické rozjasňovače.

 

méně než 5 %

Aniontové povrchově aktivní látky

  • Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

Neiontové povrchově aktivní látky

  • Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

Enzymy

  • Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.

Parfémy

  • Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

 

Varování

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ochranný štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENĺ OČÍ. Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je Ize vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Skladujte v chladu a v suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

 

Obal:

Papírová skládačka z recyklovaného papíru (plně recyklovatelný obal)

 

Bezpečnostní list

Bezpečnostní list Feel Eco odstraňovač skvrn

 

Balení: 900g/36 pracích dávek

Zboží zařazeno v kategoriích
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz