Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. HOTELY A RESTAURACE
  3. Bactiko Live - SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ 1l

Bactiko Live - SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ 1l

Bio-enzymatický přípravek k mytí sociálních zařízení

Bactiko Live - 1l SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ   BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK K MYTÍ SOCIÁLNÍCH ZAŘÍZENÍ Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro pravidelné mytí... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
249 Kč
206 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:535
EAN kód:8594162560417
Kompletní specifikace

Bactiko Live - 1l

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

 

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK K MYTÍ SOCIÁLNÍCH ZAŘÍZENÍ

Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro pravidelné mytí zejména sociálních zařízení a odstranění štiplavého zápachu. Přípravek BACTIKO LIVE je směs speciálních selektovaných přírodních bakterií produkující enzymy. Součástí receptury přípravku je rychle působící neutralizační složka, která je v současné době předmětem patentového řízení. Tato složka účinně působí na redukci širokého spektra zápachů. Receptura přípravku obsahuje také směs několika vzájemně se doplňujících povrchově aktivních látek, které rozpouštějí a odstraňují organické znečištění z pevných povrchů. Tento biologicky aktivní neutrální čistící prostředek vykoná kompletní práci v jednom kroku – myje, osvěžuje a likviduje zápach tím, že rozloží a stráví jeho zdroj. Použití je ve všech sociálních zařízeních pro mytí podlah a stěn, umytí klozetů a pisoárů, jakožto i pro jednoznačnou likvidaci zápachu.

 

VÝHODY:

• přípravek BACTIKO LIVE je výhradně přírodního charakteru, neobsahuje žádné nebezpečné chemické látky typu kyselin

• díky bakteriální složce odstraňuje organické nečistoty v porézních materiálech a spárách po dobu, než dojde k uschnutí mytých ploch

• při pravidelném mytí dochází k výrazné finanční úspoře

• ideální pro rychlé odstranění zápachu z pisoárů pomocí bakteriálního množení a tím produkované tvorbě enzymů

• vždy dochází k likvidaci zdroje zápachu, tj. k jeho rozložení a strávení

• použití přípravku je zcela bezpečné na všech plochách, které mohou přijít do styku s vodou

• skvěle odstraňuje usazeniny z moče i v odtocích či odpadních potrubích

• je bezoplachový s deodorizačními účinky

 

DÁVKOVÁNÍ:

Před použitím nařeďte přípravek BACTIKO LIVE vodou následovně: 1 : 4 - místa, která se myjí jednorázově nebo do pisoárů 1 : 8 - místa, která se myjí občas (několikrát do měsíce) 1 : 15 a více - místa, která se myjí pravidelně (alespoň několikrát týdně) Umyté povrchy rozhodně není třeba oplachovat, přípravek je možné nanášet hadrem, mopem, postřikem, strojově apod.

 

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladnějším místě, teplota 5 – 20°C. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Chraňte před mrazem. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody. Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Zároveň s přípravkem BACTIKO LIVE nepoužívejte jiné chemické prostředky. Bio-enzymatický přípravek nesmí přijít do přímého styku s potravinami. Použitou naředěnou vodu vylévejte do těch odpadních míst, kde je největší problém s průtočností systému – bakterie a enzymy působí velmi pozitivně na zprůchodňování odpadních systémů. Vždy nařeďte jen takové množství, které hned spotřebujete.

 

ZÁRUČNÍ DOBA: 6 měsíců

BALENÍ: 1l

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz