1. Úvod
  2. PŘÍPRAVKY PRO DŮM A ZAHRADU
  3. BAKTERIE DO JEZÍREK
  4. Bacti LB - Laktobakterie do jezírka - 100g

Bacti LB - Laktobakterie do jezírka - 100g

Bacti LB - 100g - Laktobakterie do jezírka Přírodní laktobakterie zajišťující výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 20 m2).   ... celý popis
Dostupnost
Skladem - ihned k odeslání
Běžná cena
239 Kč
212 Kč
175 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:520
EAN kód:8594162560462
Kompletní specifikace

Bacti LB - 100g - Laktobakterie do jezírka

Přírodní laktobakterie zajišťující výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 20 m2).

 

Podrobný popis:

Přípravek Bacti LB je směs fakultativně anaerobních bakterií, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Tyto bakterie jsou běžně přítomné v různých prostředích, např. v trávící soustavě ryb či jiných vodních živočichů. Výsledkem působení přípravku Bacti LB v jezerech a rybnících je výrazně lepší odolnost ryb proti infekčním onemocněním, které způsobují viry, plísně nebo řasy. Při pravidelném používání přípravku Bacti LB dochází k reprodukci bakterií, což má velmi dobrý vliv na zdravé a chutné ryby. Geneticky neupravené bakteriální kultury byly vybrány pro optimální produkci enzymů, zajišťujících účinné štěpení proteinů, uhlohydrátů, celulózy a tuků. V důsledku toho dochází k efektivnějšímu zužitkování krmiva, vyšším přírustkům živé váhy a nižšímu množství odpadu v chovných jezírkách a rybnících, což má za následek vyšší čistotu vody a vyšší hladinu kyslíku. Laktobakterie v podstatě kolonizují střeva, podporují trávení a výrazně napomáhají prevenci před napadením patogeny.


Bakteriální síla:

Při výrobě kvalitních a opravdu velmi účinných bakteriálních směsí je velmi důležitá bakteriální síla přípravku (neboli počet bakterií, který daný výrobek obsahuje). Čím vyšší obsah bakterií přípravek obsahuje, tím stoupá i jeho bakteriální síla. Z toho důvodu uvádíme u každého našeho přípravku počet bakterií ! Deklarujeme tím, že naše přípravky obsahují velké množství bakterií, které pomáhají velmi účinně zlikvidovat zápach i organický odpad!

Jedno balení výrobku 100 g obsahuje 400 miliard bakterií - proto jsou naše přípravky velice účinné

 

VÝHODY:

+ léčí ryby od infekčních onemocnění - okamžité potlačení a likvidace infekčních i neinfekčních onemocnění, které způsobují viry, plísně a řasy

+ zabraňují výskytu jarních virémií - výrazné omezení výskytu jarních virémií kaprovitých ryb

+ prevence před napadení patogeny - zvyšuje obranyschopnost

+ potlačuje výskyt metabolických poruch - laktobakterie zabraňují výskytu metabolických poruch u ryb

+ podporuje správný trávící cyklus - laktobakterie v podstatě kolonizují střeva, podporují trávení a výrazně napomáhají prevenci před napadením patogeny

+ zajišťuje důležitou životosprávu ryb

+ nedochází ke škodám kvůli použití nevhodného krmiva

+ nevznikají stresové situace v důsledku menšího množství kyslíku ve vodě


NÁVOD POUŽITÍ:

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru 4 odměrky : min. 4 litry vody, promíchejte a ihned vlijte zpátky. Přípravek můžete též nasypat přímo na vodní hladinu na několik míst jezírka nebo rybníčku.


DÁVKOVÁNÍ: Jedenkrát měsíčně 10 gramů na 10 m2 vodní plochy. Přípravek dávkujte celoročně.


SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchém prostředí při teplotě 5 až 30°C. Zabraňte přístupu dětí.


PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody (alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Zlepšení zdravotního stavu ryb se projeví již po 2 týdnech. Teplotní rozmezí účinnosti v jezírku je 2 - 30°C, rozmezí pH 6,5 - 9. Pro optimální účinek výrobku BACTI LB je důležité, aby jezírko nebo rybníček splňovaly předepsané pH a teplotu. Nutnost pravidelného dávkování. Při dávkování výrobku Bacti LB nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru. Vzduchovače nebo filtraci můžete nechat zapnuté. UV lampy musíte vypnout (škodí bakteriím a nejsou potřeba).


BALENÍ: 100 g dóza.

ZÁRUKA: 12 měsíců od otevření.

Zboží zařazeno v kategoriích
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.