Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
 1. Úvod
 2. PŘÍPRAVKY PRO DŮM A ZAHRADU
 3. BAKTERIE DO JEZÍREK
 4. Bacti LB - LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK 1kg + DOPRAVNÉ ZDARMA

Bacti LB - LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK 1kg + DOPRAVNÉ ZDARMA

 • Novinka
 • Doprava ZDARMA

Bacti LB - 1kg LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK   Přírodní laktobakterie zajišťující výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 200 m2).   ... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
1 349 Kč
1 115 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:507
EAN kód:510
Podobné produkty
 • Akce
Bacti LB - LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK 0,5kg - Balení 3 ks za 1660,-Kč + DOPRAVNÉ ZDARMA
1 660 Kč
1 372 Kč bez DPH
1 660 Kč
1 372 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odeslání
balení
Kompletní specifikace

Bacti LB - 1kg

LAKTOBAKTERIE DO JEZÍREK

 

Přírodní laktobakterie zajišťující výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 200 m2).

 

PODROBNÝ POPIS:

Přípravek Bacti LB je směs fakultativně anaerobních bakterií, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Tyto bakterie jsou běžně přítomné v různých prostředích, např. v trávící soustavě ryb či jiných vodních živočichů. Výsledkem působení přípravku Bacti LB v jezerech a rybnících je výrazně lepší odolnost ryb proti infekčním onemocněním, které způsobují viry, plísně nebo řasy. Při pravidelném používání přípravku Bacti LB dochází k reprodukci bakterií, což má velmi dobrý vliv na zdravé a chutné ryby. Geneticky neupravené bakteriální kultury byly vybrány pro optimální produkci enzymů, zajišťujících účinné štěpení proteinů, uhlohydrátů, celulózy a tuků. V důsledku toho dochází k efektivnějšímu zužitkování krmiva, vyšším přírustkům živé váhy a nižšímu množství odpadu v chovných jezírkách a rybnících, což má za následek vyšší čistotu vody a vyšší hladinu kyslíku. Laktobakterie v podstatě kolonizují střeva, podporují trávení a výrazně napomáhají prevenci před napadením patogeny.

 

BAKTERIÁLNÍ SÍLA:

Při výrobě kvalitních a opravdu velmi účinných bakteriálních směsí je velmi důležitá bakteriální síla přípravku (neboli počet bakterií, který daný výrobek obsahuje). Čím vyšší obsah bakterií přípravek obsahuje, tím stoupá i jeho bakteriální síla. Z toho důvodu uvádíme u každého našeho přípravku počet bakterií ! Deklarujeme tím, že naše přípravky obsahují velké množství bakterií, které pomáhají velmi účinně zlikvidovat zápach i organický odpad!

Jedno balení výrobku 1 kg obsahuje 4000 miliard bakterií - proto jsou naše přípravky velice účinné

Výrobek Bacti LB je dodáván v praktické plastové dóze se šroubovacím uzávěrem. Pod tímto uzávěrem se nachází plastové víčko, které zabraňuje vniknutí případné vlhkosti, která by přípravek mohla znehodnotit. Odměrka je součástí balení.

 

VÝHODY:

 • léčí ryby od infekčních onemocnění - okamžité potlačení a likvidace infekčních i neinfekčních onemocnění, které způsobují viry, plísně a řasy
 • zabraňují výskytu jarních virémií - výrazné omezení výskytu jarních virémií kaprovitých ryb
 • prevence před napadení patogeny - zvyšuje obranyschopnost
 • potlačuje výskyt metabolických poruch - laktobakterie zabraňují výskytu metabolických poruch u ryb
 • podporuje správný trávící cyklus - laktobakterie v podstatě kolonizují střeva, podporují trávení a výrazně napomáhají prevenci před napadením patogeny
 • zajišťuje důležitou životosprávu ryb
 • nedochází ke škodám kvůli použití nevhodného krmiva
 • nevznikají stresové situace v důsledku menšího množství kyslíku ve vodě

NÁVOD POUŽITÍ:

Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do odebrané vody z rybníčku nebo jezírka v poměru 4 odměrky : min. 4 litry vody, promíchejte a ihned vlijte zpátky. Přípravek můžete též nasypat přímo na vodní hladinu na několik míst jezírka nebo rybníčku.

DÁVKOVÁNÍ:

Jedenkrát měsíčně 4 odměrky na 200 m2 vodní plochy. Přípravek dávkujte celoročně.

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte v suchém prostředí při teplotě 5 až 30°C. Zabraňte přístupu dětí.

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody (alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Zlepšení zdravotního stavu ryb se projeví již po 2 týdnech. Teplotní rozmezí účinnosti v jezírku je 2 - 30°C, rozmezí pH 6,5 - 9. Pro optimální účinek výrobku BACTI LB je důležité, aby jezírko nebo rybníček splňovaly předepsané pH a teplotu. Nutnost pravidelného dávkování. Při dávkování výrobku Bacti LB nepoužívejte současně dezinfekční prostředky nebo jiné přípravky na bázi chlóru. Vzduchovače nebo filtraci můžete nechat zapnuté. UV lampy musíte vypnout (škodí bakteriím a nejsou potřeba).

BALENÍ:1 kg dóza (plná odměrka je cca 25gr. směsi)

ZÁRUKA: 12 měsíců od otevření.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz