1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. APD 900 4X - ZEMĚDĚLSTVÍ - JÍMKY - KEJDA SKOTU

APD 900 4X - ZEMĚDĚLSTVÍ - JÍMKY - KEJDA SKOTU

Likviduje krusty a usazeniny v jímkách a snižuje amoniak (zápach)

Bakteriálně enzymatická směs pro zemědělství - jímky - kejda skotu   Název produktu: APD 900 4X   Nová bakteriálně enzymatická směs pro homogenizaci ... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
1 721 Kč
1 422 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:204
EAN kód:204
Kompletní specifikace

Bakteriálně enzymatická směs pro zemědělství - jímky - kejda skotu

 

Název produktu: APD 900 4X

 

Nová bakteriálně enzymatická směs pro homogenizaci kejdy a likvidaci krust či usazenin v jímkách, výrazná redukce koncentrace amoniaku (zápachu). Přípravek APD 900 4X je směs bakteriálních kultur, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v odpadních jímkách, nádržích s kejdou apod. je rychlý a účinný rozklad organického znečištění (vedlejší produkty mj. kysličník uhličitý a voda – dochází ke zkapalnění organických odpadů) a výrazné omezení tvorby amoniaku (zápachu). U nádrží se postupně zvyšuje využitelný objem. Při pravidelném používání přípravku APD 900 4X dochází k nárůstu bakterií, což má za následek nepřetržité čištění systému.

 

VÝHODY

• přípravek APD 900 4X je plně v souladu s požadavkem Goeteborského protokolu, splňuje BAT techniky

•je uznán jako snižující technologie pro zavedení Zásad správné zemědělské praxe a též pro zavedení Integrované prevence a omezování znečištění (IPPC)

•zabraňuje tvorbě pěny a usazování pevných organických látek v jímkách

•kejda zůstává homogenní, netvoří se krusty ani usazeniny

•snižuje koncentraci amoniaku v jímkách o 53 % (autorizované měření VÚZT Praha)

•odstraňuje nutnost promíchávání kejdy v nádržích a výrazně usnadňuje čerpání

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Přípravek musí být před použitím aktivován.

Aktivace: rozmíchejte přípravek ve vlažnější vodě (cca 30°C) v poměru 1 kg přípravku na 8 litrů vody a nechejte 45 minut odstát. Poté je směs připravena k přímému použití. Nikdy nepoužívejte k aktivaci horkou vodu! Takto připravený roztok aplikujte do jímek přes malou přečerpávací jímku. Nepoužívejte formaldehydové nebo jiné desinfekční prostředky v době, kdy aplikujete přípravek APD 900 4X. Pokud se tak stalo, aplikujte bakteriální přípravek po uplynutí 24 – 48 hodin.

 

DÁVKOVÁNÍ

Prasata: měsíčně 150 gramů na 100 m3 kejdy v jímkách

Skot: 200 gramů na 100 m3 kejdy v jímkách - zpočátku je nutné dávkovat větší množství přípravku z důvodu namnožení bakteriálních kultur - pro každého zákazníka bude vypracováno konkrétní dávkování na jeho podmínky - v případě, že je v odpadních nádržích podestýlka, seno nebo krmivo, je třeba dávkovat více přípravku APD 900 4X Tam, kde je krusta vyšší než jeden metr, dávkování zdvojnásobte po dobu alespoň dvou měsíců.

 

SKLADOVÁNÍ

Na suchém, chladném místě. Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Neaplikujte přípravek přímo na suchou krustu nebo suchá místa. Pro ideální činnost bakterií je nutný dostatek vody. Upozorňujeme na nutnost pravidelného dávkování.

 

Záruční doba: 6 měsíců.

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.