Při objednávce nad 600,-Kč DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU A PPL ParcelShop ZDARMA.(pouze ČR)
  1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. APD 900 2XC - PRO OBECNÍ ČOV

APD 900 2XC - PRO OBECNÍ ČOV

Přípravek pro obecní čistírny odpadních vod

APD 900 2XC BIOENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO OBECNÍ ČOV Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro čištění odpadních vod na ČOV (včetně kořenových), kte... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
999 Kč
826 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:201
Kompletní specifikace

APD 900 2XC

BIOENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO OBECNÍ ČOV

Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro čištění odpadních vod na ČOV (včetně kořenových), který zvyšuje kapacitu a účinnost systému. Přípravek APD 900 2X je směs speciálních přírodních bakterií (aerobních i anaerobních) pěstovaných pro svoji schopnost rychle a účinně rozkládat a zkapalňovat organické odpady zejména na ČOV. Tyto netoxické a geneticky nemodifikované výkonné přírodní bakterie spolu s enzymy rozkládají proteiny, uhlovodany nebo škroby. Jedná se o nejefektivnější rozklad biologických odpadů.

 

VÝHODY:

• ideální na předčištění odpadních vod v kanalizaci ústící na klasické ČOV

• u kořenových ČOV čistí a odstraňuje letité nánosy organických usazenin ve štěrkových polích, vlivem bakteriálního přípravku dochází k optimalizaci čistícího procesu a případnému odbourání zápachu

• u systémů, kde se přípravek aplikuje, dochází k rychlejšímu a účinnějšímu snižování BSK, CHSK a NL. V důsledku to znamená, že systém dokáže upravit větší množství odpadních vod a současně vyhovět přísnějším požadavkům na kvalitu vypouštěných vod

• přípravek APD 900 2XC pomáhá zabránit občasnému narušení procesu úpravy splašků, který způsobují toxické odpadní vody nebo nestabilní nátoky na ČOV

• současně dochází k omezování zápachu a k menšímu objemu vyprodukovanému kalu. U aerobních i anaerobních vyhnívacích kalových nádrží dochází ke snadnějšímu odvodnění, dokonalejšímu rozkladu a ke zvýšení obsahu živin v kalu.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Přípravek musí být před použitím aktivován.

AKTIVACE:

Rozmíchejte přípravek APD 900 2X ve vlažnější vodě (cca 30°C) v poměru 1 kg přípravku na 8 litrů vody a nechejte 45 minut odstát. Alespoň dvakrát promíchejte. K aktivaci nikdy nepoužívejte horkou vodu.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Přípravek APD 900 2X používejte ve všech fázích procesu úpravy odpadních vod. Zejména se přidává do odpadní vody proudící z primární usazovací nádrže do sekundárního systému úpravy. 

Biologické filtry, aerační nádrže: 15 kg týdně při denním průtoku 10.000 m3. Vzhledem k velmi vysoké účinnosti bakterií bude možné snížit retenční dobu, po kterou biologický odpad zůstává v aerační nádrži.

Aerobní i anaerobní vyhnívací nádrže: 3 kg týdně na 25 m3denní produkce vylisovaného kalu. U anaerobních nádrží dochází k navyšování produkovaného množství bioplynu.

 

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě, teplota 5 – 20°C. Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody. Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Pro každého zákazníka zdarma vypracujeme konkrétní dávkování pro jeho podmínky. Nikdy neaplikujte přípravek přímo na suchý povrch nebo suchá místa. Pro udržení množství a úrovně prospěšných bakterií je nutné pravidelné dávkování.

 

ZÁRUČNÍ DOBA: 6 měsíců

BALENÍ: 1kg

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz