1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. APD 900 2XC - PRO OBECNÍ ČOV

APD 900 2XC - PRO OBECNÍ ČOV

Přípravek pro obecní čistírny odpadních vod

APD 900 2XC BIO - ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO OBECNÍ ČOV     Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro čištění odpadních vod na ČOV (včetně kořenov... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
883 Kč
730 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:201
EAN kód:201
Kompletní specifikace

APD 900 2XC BIO - ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO OBECNÍ ČOV

 

 

Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro čištění odpadních vod na ČOV (včetně kořenových), který zvyšuje kapacitu a účinnost systému. Přípravek APD 900 2XC je směs speciálních přírodních bakterií (aerobních i anaerobních) pěstovaných pro svoji schopnost rychle a účinně rozkládat a zkapalňovat organické odpady zejména na ČOV. Tyto netoxické a geneticky nemodifikované výkonné přírodní bakterie spolu s enzymy rozkládají proteiny, uhlovodany nebo škroby. Jedná se o nejefektivnější rozklad biologických odpadů.

 

VÝHODY

• ideální na předčištění odpadních vod v kanalizaci ústící na klasické ČOV

•u kořenových ČOV čistí a odstraňuje letité nánosy organických usazenin ve štěrkových polích, vlivem bakteriálního přípravku dochází k optimalizaci čistícího procesu a případnému odbourání zápachu

•u systémů, kde se přípravek aplikuje, dochází k rychlejšímu a účinnějšímu snižování BSK, CHSK a NL. V důsledku to znamená, že systém dokáže upravit větší množství odpadních vod a současně vyhovět přísnějším požadavkům na kvalitu vypouštěných vod

•přípravek APD 900 2XC pomáhá zabránit občasnému narušení procesu úpravy splašků, který způsobují toxické odpadní vody nebo nestabilní nátoky na ČOV

•současně dochází k omezování zápachu a k menšímu objemu vyprodukovanému kalu. U aerobních i anaerobních vyhnívacích kalových nádrží dochází ke snadnějšímu odvodnění, dokonalejšímu rozkladu a ke zvýšení obsahu živin v kalu.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Přípravek musí být před použitím aktivován.

Aktivace:

Rozmíchejte přípravek APD 900 2XC ve vlažnější vodě (cca 30°C) v poměru 1 kg přípravku na 8 litrů vody a nechejte 45 minut odstát. Alespoň dvakrát promíchejte. K aktivaci nikdy nepoužívejte horkou vodu.

 

DÁVKOVÁNÍ

Přípravek APD 900 2XC používejte ve všech fázích procesu úpravy odpadních vod. Zejména se přidává do odpadní vody proudící z primární usazovací nádrže do sekundárního systému úpravy. ¨

Biologické filtry, aerační nádrže: 15 kg týdně při denním průtoku 10.000 m3. Vzhledem k velmi vysoké účinnosti bakterií bude možné snížit retenční dobu, po kterou biologický odpad zůstává v aerační nádrži.

Aerobní i anaerobní vyhnívací nádrže: 3 kg týdně na 25 m3 denní produkce vylisovaného kalu. U anaerobních nádrží dochází k navyšování produkovaného množství bioplynu.

 

SKLADOVÁNÍ

Na suchém, chladném místě, teplota 5 – 20°C. Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle.

 

PRVNÍ POMOC

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody. Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Pro každého zákazníka zdarma vypracujeme konkrétní dávkování pro jeho podmínky. Nikdy neaplikujte přípravek přímo na suchý povrch nebo suchá místa. Pro udržení množství a úrovně prospěšných bakterií je nutné pravidelné dávkování.

 

Záruční doba: 6 měsíců.

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.