1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. APD 900 2X - PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

APD 900 2X - PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)   Název produktu: APD 900 2X   Nový bio-enzymatický autorizovaný přípravek pro homogenizaci kejdy,... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
786 Kč
650 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:211
EAN kód:false
Kompletní specifikace

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

 

Název produktu: APD 900 2X

 

Nový bio-enzymatický autorizovaný přípravek pro homogenizaci kejdy, odstranění zápachu (amoniaku) a likvidaci krust (usazenin) ze všech zemědělských odpadů. Přípravek APD 900 2X je směs bakteriálních kultur, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v kanalizačních rozvodech, podroštových prostorech, odpadních jímkách, nádržích s kejdou apod. je rychlý a účinný rozklad organického znečištění (vedlejší produkty mj. kysličník uhličitý a voda – dochází ke zkapalnění organických odpadů) a omezení tvorby zápachu a čpavku. U nádrží se okamžitě zvyšuje využitelný objem. Při pravidelném používání přípravku APD 900 2X dochází k nárůstu bakterií, což má za následek nepřetržité čištění systému.

 

VÝHODY

• přípravek APD 900 2X je plně v souladu s požadavkem Goeteborského protokolu, splňuje BAT techniky

•je uznán jako snižující technologie pro zavedení Zásad správné zemědělské praxe a též pro

•zavedení Integrované prevence a omezování znečištění (IPPC)

•u bioplynových stanic navyšuje množství bioplynu

•zabraňuje tvorbě pěny a usazování pevných organických látek

•omezuje tvorbu zápachu a snižuje čpavek o 38% (autorizované měření VÚZT Praha)

•prokazatelně omezuje nemocnost zvířat (horní cesty dýchací)

•odstraňuje nutnost promíchávání kejdy v nádržích a usnadňuje čerpání

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Přípravek musí být před použitím aktivován.

Aktivace:

rozmíchejte přípravek ve vlažné vodě (32 – 35°C) v poměru 1 kg přípravku na 8 litrů vody a nechejte cca 30 minut odstát. Poté je směs připravena k přímému použití. Nikdy nepoužívejte k aktivaci horkou vodu! Takto připravený roztok nalijte do míst, které chcete čistit. Nepoužívejte formaldehydové nebo jiné desinfekční prostředky v době, kdy aplikujete přípravek APD 900 2X. Pokud se tak stalo, aplikujte bakteriální prostředek po uplynutí 24 – 48 hodin.

 

DÁVKOVÁNÍ

prasata: měsíčně 300 gramů na 100 ks nebo měsíčně 250 gramů na 100 m3 kejdy v jímkách

skot: měsíčně 2 kg na 100 ks nebo měsíčně 300 gramů na 100 m3 kejdy v jímkách zpočátku je nutné dávkovat větší množství přípravku z důvodu namnožení bakteriálních kultur pro každého zákazníka bude vypracováno konkrétní dávkování na jeho podmínky v případě, že je v odpadních nádržích podestýlka, seno nebo krmivo, je třeba dávkovat více přípravku APD 900 2X. Tam, kde je krusta vyšší než jeden metr, dávkování zdvojnásobte po dobu alespoň dvou měsíců

 

SKLADOVÁNÍ

Na suchém, chladném místě. Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Neaplikujte přípravek přímo na suchou krustu nebo suchá místa. Pro ideální činnost bakterií je nutný dostatek vody. Upozorňujeme na nutnost pravidelného dávkování.

 

Záruční doba: 6 měsíců.

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.