1. Úvod
  2. ZEMĚDĚLSTVÍ a PRŮMYSL
  3. APD 900 2X - PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

APD 900 2X - PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

APD 900 2X PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)   BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda) Nový bio-enzymatický autorizovaný přípravek pro homogenizaci k... celý popis
Dostupnost
k dodání do 5 dnů
786 Kč
650 Kč
bez DPH
kg
Číslo produktu:211
EAN kód:false
Kompletní specifikace

APD 900 2X

PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

 

BIO-ENZYMATICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ZEMĚDĚLSTVÍ (kejda)

Nový bio-enzymatický autorizovaný přípravek pro homogenizaci kejdy, odstranění zápachu (amoniaku) a likvidaci krust (usazenin) ze všech zemědělských odpadů. Přípravek APD 900 2X je směs bakteriálních kultur, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v kanalizačních rozvodech, podroštových prostorech, odpadních jímkách, nádržích s kejdou apod. je rychlý a účinný rozklad organického znečištění (vedlejší produkty mj. kysličník uhličitý a voda – dochází ke zkapalnění organických odpadů) a omezení tvorby zápachu a čpavku. U nádrží se okamžitě zvyšuje využitelný objem. Při pravidelném používání přípravku APD 900 2X dochází k nárůstu bakterií, což má za následek nepřetržité čištění systému.

 

VÝHODY:

• přípravek APD 900 2X je plně v souladu s požadavkem Goeteborského protokolu, splňuje BAT techniky

• je uznán jako snižující technologie pro zavedení Zásad správné zemědělské praxe a též pro

• zavedení Integrované prevence a omezování znečištění (IPPC)

• u bioplynových stanic navyšuje množství bioplynu

• zabraňuje tvorbě pěny a usazování pevných organických látek

• omezuje tvorbu zápachu a snižuje čpavek o 38% (autorizované měření VÚZT Praha)

• prokazatelně omezuje nemocnost zvířat (horní cesty dýchací)

• odstraňuje nutnost promíchávání kejdy v nádržích a usnadňuje čerpání

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Přípravek musí být před použitím aktivován.

AKTIVACE:

rozmíchejte přípravek ve vlažné vodě (32 – 35°C) v poměru 1 kg přípravku na 8 litrů vody a nechejte cca 30 minut odstát. Poté je směs připravena k přímému použití. Nikdy nepoužívejte k aktivaci horkou vodu! Takto připravený roztok nalijte do míst, které chcete čistit. Nepoužívejte formaldehydové nebo jiné desinfekční prostředky v době, kdy aplikujete přípravek APD 900 2X. Pokud se tak stalo, aplikujte bakteriální prostředek po uplynutí 24 – 48 hodin.

 

DÁVKOVÁNÍ:

prasata: měsíčně 300 gramů na 100 ks nebo měsíčně 250 gramů na 100 m3kejdy v jímkách

skot: měsíčně 2 kg na 100 ks nebo měsíčně 300 gramů na 100 m3kejdy v jímkách zpočátku je nutné dávkovat větší množství přípravku z důvodu namnožení bakteriálních kultur pro každého zákazníka bude vypracováno konkrétní dávkování na jeho podmínky v případě, že je v odpadních nádržích podestýlka, seno nebo krmivo, je třeba dávkovat více přípravku APD 900 2X. Tam, kde je krusta vyšší než jeden metr, dávkování zdvojnásobte po dobu alespoň dvou měsíců

 

SKLADOVÁNÍ:

Na suchém, chladném místě. Nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí.

 

PRVNÍ POMOC:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody ( alespoň po dobu 10-ti minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Neaplikujte přípravek přímo na suchou krustu nebo suchá místa. Pro ideální činnost bakterií je nutný dostatek vody. Upozorňujeme na nutnost pravidelného dávkování.

 

ZÁRUČNÍ DOBA: 6 měsíců

BALENÍ: 1kg

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.